Resultater Bergen Travpark torsdag 28. november 2019
Ponniløp kat. A, B, C, D, 2100 m volte
Juton til Fredrik Sandmoe Lyssand løp inn til flott seier, km-tid 2.18.6 g.
Kusk Fredrik Sandmoe Lyssand

1. løp, V65-1, kval. Bjørgvinpokalen kaldblodshester 2100 m auto
Tom Odin til Anita Henriksen og Dag Arne Elvik starter fra spor 6 bak bilen, ga-lopperer fra start, men nedpå igjen og ligger helt bak i feltet i første sving, nummer fire i andre spor utvendig første bortre, ut i tredjespor i nest siste sving, tar opp kampen mot tet hestene siste bortre, nummer en utvendig i andre spor i siste sving, står flott på til 2. plass, km-tid 28.9. g.
Kusk Ove Wassberg

4. løp, V65-4, V5A-2, Hoppeløp varmblodshester 2100 m volte
Wikipeaks til Øyvind og Jan-Helge Lyssand starter fra spor 4, nummer en i andre par utvendig i første sving, galopperer og blir dessverre disket.
Kusk Svein Ove Wassberg

Resultater Forus Travbane tirsdag 26. november 2019
6. løp, V65-6, V5A-3, DD-2, kaldblodshester 2040 m volte
Art Skogfari til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 4, nummer to i andre-spor fra start, nummer fire innvendig i første sving, nummer en utvendig i andre sving, står fint på til 4. plass, km-tid 28.0
Kusk Ove Wassberg

Resultater Färjestad Travbane mandag 25. november 2019
3. løp, Svensk Kaldblods Kaldblodsserie 2140 m volte
Bjørnemyr Prinsen til deleier Jan-Erik Bynes løp inn til 8. plass, km-tid 31.3
Kusk Gøran Antonsen

Resultater Biri Travbane fredag 22. november 2019
6. løp, V65-6, V5A-4, DD-2, Tallins løp, kaldblodshester 1609 m auto
Tripsson Ø.K. til deleier Jan Erik Bynes starter fra spor 7 bak bilen, ut i andre spor i første sving som nummer en, tar en fin 4. plass, km-tid 27.9
Kusk Cato Antonsen

Resultater Bergen Travpark torsdag 21. november 2019
4. løp, V65-4, V5A-1, varmblodshester 2100 m volte
Estelle Trøjborg til deleier Per Bjarte Løberg gikk et flott løp til 3. plass, km-tid 19.8 (ny pers. rek.)
Kusk Rolf Tvedt

5. løp, V65-5, V5A-2, DD-1, varmblodshester 2100 m auto
Wikipeaks til Øyvind og Jan-Helge Lyssand løp inn til en fin 4. plass, km-tid 16.4
Kusk Svein Ove Wassberg

8. løp, V5A-5, kaldblodshester 1600 m volte
Todin til Therese Halhjem og Ove Lunde løp inn til flott seier, km-tid 26.1 (ny pers. rek.)
Kusk Odd Storetvedt

 

Resultater Bergen Travpark torsdag 14. november 2019
Ponniløp, Kat. A, B, C, D, 1600 m volte
Bäckedalens Bluez til Fredrik Sandmoe Lyssand ble dessverre disket for galopp.
Kusk Stian Sandmoe Lyssand

5. løp, V65-5, V5A-3, DD-1, kaldblodshester 2100 m volte
Todin til Therese Halhjem og Ove Lunde starter fra spor 9, ute i andre spor i første sving, nummer tre i andre par utvendig første bortre, ut i tredjespor inn mot andre sving, nummer en i andrespor i andre sving, slitt slått til 2. plass kort før mål, km-tid 28.1
Kusk Odd Storetvedt
Art Skogfari til deleier Per Bjarte Løberg starter fra 11 spor, bak i feltet fra start, nummer fem i andre spor i andre sving, ut i tredjespor nest siste sving, det blir tett oppunder mål, men tar en fin 4. plass, km-tid 27.3
Kusk Ove Wassberg

7. løp, V5A-5, Maler og Gulvgruppens Rekruttserie, kaldblodshester 2100 m volte
Ludvik til Stall Soppas starter fra spor 6, nummer tre i andre parutvendig første bortre, ser sliten ut på oppløpet og blir nummer 8, km-tid 35.0
Kusk Eirin Däckert Norekvål

 


 

Resultater Klosterskogen Travbane torsdag 7. november 2019
6. løp, V65-6, V5A-4, DD-2, Rema 1000 Mofalta løpet, varmblodshester 2100 m volte
Hillarys Revenge til Geir Eivind Skjelde starter fra spor 5, galopperer i første sving og kusken velger å bryte.
Kusk Herman R. Tvedt

 


 

Resultater Sørlandets Travpark lørdag 2. november 2019
3. løp, V75-1, V5A-3, Miss Arabellas Æresløp/Ford Bay Auto, varmblodshes-ter 2140 m volte
Cici Moseby til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 3, får en fin start, ut-vendig for leder første bortre, overtar teten runden igjen, nummer to innven-dig inn mot siste sving, løper inn til en fin 4. plass, km-tid 15.7
Kusk Herman R. Tvedt

Resultater Bergen Travpark kveldsløp lørdag 2. november 2019
Ponniløp, Kat. A, B, C, D 1600 m volte
Juton til Fredrik Sandmoe Lyssand løp inn til flott 2. plass, km-tid 2.18.3
Kusk Fredrik Sandmoe Lyssand

3. løp, V65-3, V5A-1, kaldblodshester 2100 m volte
Tilde Ø.K. til deleier Trygve Håvardstun og Anne Siri Vivås starter fra spor 5, går en god start, nummer tre fra start, galopperer første bortre og taper en del, nummer tre innvendig i andre sving, nummer to i andre par utvendig ut av andre sving, nummer en i andre spor i tredje sving, står flott på til 3. plass, km-tid 32.5 g.
Kusk Øyvind Austevoll

4. løp, V65-4, V5A-2, kaldblodshester 2100 m volte
Todin til Therese Halhjem og Ove Lunde starter fra spor 1, får en fin start og tar teten, blir slått til 2. plass på oppløpet, km-tid 27.3
Kusk Odd Storetvedt
Art Skogfari til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 7, bak i feltet første bortre, ut i andre spor i nest siste sving, står bra på til 5. plass, km-tid 27.5
Kusk Jan Erik Landaas

7. løp, V5A-5, varmblodshester 2100 m volte
Estelle Trøjborg til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 5, nummer tre inn-vendig i første sving, nummer fire innvendig inn mot andre sving, bak i feltet i andre spor runden fra mål, står fint på til 6. plass, km-tid 21.3
Kusk Rolf Tvedt

 

 

Resultater Drammen Travbane torsdag 31. oktober 2019
1. løp, V5A-1, Tangen Pias løp, kaldblodshester 2100 m volte
Stjerna Mi til deleier Cato Molskred starter fra spor 2, tar teten fra start og le-der helt inn til flott seier, km-tid 32.4
Kusk Dag-Sveinung Dalen

 


 

Resultater Klosterskogen Travbane torsdag 31. oktober 2019
7. løp, V65-5, DD-1, varmblodshester 2100 m auto
Hillarys Revenge til Geir Eivind Skjelde starter fra spor 1 bak bilen, blir over-flydd fra start, i rygg på leder i første sving, nummer tre innvendig i andre sving, nummer en innvendig i siste sving, er litt sliten på oppløpet og blir num-mer 6, km-tid 16.7
Kusk Herman R. Tvedt


Resultater Bjerke Travbane onsdag 30. oktober 2019

1. løp, V75-1, Siglars løp, kaldblodshester 2100 m auto
Rigel Øyvind til Stall Rigel Øyvind starter fra spor 6 bak bilen, nummer tre inn-vendig i første sving, nummer fire innvendig ut av første sving, virker sliten siste bortre og ender uplassert.
Kusk Geir Vegard Gundersen 


 

Resultater Rikstotokjøring Bergen Travpark lørdag 26. oktober 2019
Ponniløp, Kat. A, Lille Nonstops Æresløp, 1300 m volte
Bäckedalens Bluez til Fredrik Sandmoe Lyssand løp inn til 9. plass, km-tid 3.19.9 g.
Kusk Stian Sandmoe Lyssand

Ponniløp, Kat. B, C, D, Laser Ess´s Æresløp, 1800 m volte
Juton til Fredrik Sandmoe Lyssand ble dessverre disket for galopp.
Kusk Fredrik Sandmoe Lyssand

4. løp, V75-2, V5A-4, Nils A. Skjolds Æresløp/Renta-løpet, kaldblodshester 2100 m volte
Tom Odin til Anita Henriksen og Dag Arne Elvik starter fra spor 8, bak i feltet fra start, nummer fire i andre par utvendig i første sving, nummer tre i andre par i nest siste sving, ut i tredjespor siste bortre, nummer en i andre spor i siste sving, nummer tre innvendig ut av siste sving, blir nummer fire, km-tid 28.9
Kusk Ove Wassberg
Felix T.H. til Anne Siri Vivås og Trygve Håvardstun starter fra spor 4, nummer to i andre par utvendig fra start, nummer en i andre par utvendig i første sving, nummer to innvendig runden fra mål, ut i andre spor i siste sving, litt sliten på oppløpet og ender på 5. plass, km-tid 30.6
Kusk Vidar Hop
Ludvik til Stall Soppas starter fra spor 2, nummer tre innvendig i første sving, nummer fire første bortre, nummer tre innvendig i andre sving, blir hindret av konkurrent foran og taper en del, ser veldig sliten ut og ender uplassert.
Kusk Herman R. Tvedt

7. løp, V75-5, V4-2, Fana Stein og Gjenvinnings løp, kaldblodshester 2100 m volte
Todin til Therese Halhjem og Ove Lunde starter fra spor 11, nummer fire i andre par utvendig første bortre, nummer to i andre par utvendig runden fra mål, nummer fire siste bortre, står flott på til 3. plass, km-tid 26.9
Kusk Odd Storetvedt

 


 

Resultater Klosterskogen Travbane torsdag 24. oktober 2019
5. løp, V65-3, V5A-5, varmblodshester 2100 m volte
Esperanza Trunoise til Jermund Borgen, Terje Lyssand og Trygve Håvardstun gikk et flott løp til 1. plass, km-tid 18.7
Kusk Herman R. Tvedt

6. løp, V65-4, varmblodshester 2100 m auto
Cici Moseby til deleier Per Bjarte Løberg løp inn til en flott 2. plass, km-tid 16.6
Kusk Herman R. Tvedt
Hillarys Revenge til Geir Eivind Skjelde ble dessverre disket for galopp.
Kusk Eirik Høitomt

 

Resultater Sørlandets Travpark søndag 20. oktober 2019
4. løp, V65-4, V5A-1, varmblodshester 2140 m auto
Golden Daiquiri til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 4 bak bilen, num-mer to innvendig ut av første sving, sliten på oppløpet og ender uplassert.
Kusk Johan Kringeland Eriksen


 Resultater Biri Travbane fredag 18. oktober 2019

6. løp, V65-6, V5A-3, DD-2, Slogum Tors løp, kaldblodshester 2100 m volte
Tripsson Ø.K. til deleier Jan Erik Bynes starter fra spor 12, sist i feltet i første sving, ute i tredjespor som nummer to i nest siste sving, ser sliten ut på opplø-pet og ender uplassert.
Kusk Cato Antonsen


Resultater Bergen Travpark torsdag 17. oktober 2019

Ponniløp Kat. A, B, D, D 1600 m volte
Juton til Fredrik Sandmoe Lyssand løp inn til flott 3. plass, km-tid 2.21.2 g.
Kusk Fredrik Sandmoe Lyssand

Prøveløp varmblodshest 2100 m volte
Estelle Trøjborg til deleier Per Bjarte Løberg gikk godkjent prøveløp, km-tid 22.4
Kusk Rolf Tvedt

 

1. løp, V65-1, kaldblodshester 1600 m volte
Alsaker Torres til Anita Henriksen og Stine Louise Skår Tveiten starter fra spor 7, nummer to i andre par utvendig i første sving, ut i tredjespor siste bortre, litt sliten inn mot mål og ender uplassert.
Kusk Tore Totland

 

8. løp, V5A-5, Hoppeløp kaldblodshester 2100 m volte
Tilde Ø.K. til deleier Trygve Håvardstun og Anne Siri Vivås starter fra spor 4, nummer fire inn mot første sving, blir litt hindret av konkurrent siste bortre, nummer tre inn mot siste sving, står flott på til 2. plass, km-tid 30.2
Kusk Øyvind Austevoll

 


 

Resultater Bjerke Travbane onsdag 16. oktober 2019
4. løp, V75-4, Anya Pedros Hoppeløp varmblodshester 2100 m auto
Cici Moseby til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 11 bak bilen, nummer åtte bak i feltet i andre spor, nummer fire utvendig i andre sving, ut i tredje-spor, men blir hindret av konkurrent inn mot siste sving, ender uplassert.
Kusk Herman R. Tvedt

7. løp, V75-7, V5A-3, DD-2, Super Trippel, Salome-Jakkens løp, kaldblodshes-ter 2140 m volte
Rigel Øyvind til Stall Rigel Øyvind starter fra spor 2, tar teten fra start, nummer to innvendig første bortre, ut i andre spor som nr. 3, står flott på til 2. plass, km-tid 28.1
Kusk Magnus Teien Gundersen

8. løp, V5A-4, Lundis løp, kaldblodshester 1640 m volte
Bjørnemyr Prinsen til deleier Jan Erik Bynes starter fra spor 4, nummer to i andre par utvendig på startsiden, nummer en i andre par utvendig runden fra mål, ser svært sliten ut på oppløpet og ender uplassert.
Kusk Gøran Antonsen

Resultater Klosterskogen Travbane søndag 13. oktober 2019
8. løp, V5A-5, Telemark Hovslagerservices løp varmblodshester 2100 m auto
Esperanza Trunoise til Jermund Borgen, Terje Lyssand og Trygve Håvardstun starter fra spor 2 bak bilen, utvendig for leder i første sving, tar teten ut av førs-te sving, beholder ledelsen til flott seier, km-tid 17.5
Kusk Vidar Hop

 


Resultater Biri Travbane lørdag 12. oktober 2019

3. løp, V75-1, V5A-3, Veikle Balder Cup – Finale, kaldblodshester 2100 m volte
Tom Odin til Anita Henriksen og Dag Arne Elvik starter fra spor 6, galopperer på startsiden, nest sist i feltet i første sving, nummer fem innvendig i tredje sving, ut i andrespor siste bortre, galopperer igjen ut av siste sving, og blir dessverre disket for galopp.
Kusk Eirik Høitomt

7. løp, V75-5, V4-2, CCMat´s Hoppeløp, kaldblodshester 2100 m auto
Tangen Elvira til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 7 bak bilen, ute i ba-nen i første sving, galopperer ut av første sving og taper mye, nummer fem i andre spor utvendig i andre sving, ut i tredjespor runden fra mål, nummer fem innvendig i siste sving, ser sliten ut på oppløpet og ender uplassert.
Kusk Øystein Tjomsland


 

Resultater Bergen Travpark torsdag 10. oktober 2019
4. løp, V65-4, V5A-2, kaldblodshester 2100 m volte
Lisabella til deleier Amalie Børdal Lyssand starter fra spor 7, nummer tre i andre par utvendig i første sving, nummer fem første bortre, nummer fire inn mot andre sving, galopperer og taper mye, bak i feltet i andre sving, helt bak i feltet, ender uplassert og blir rapportert.
Kusk Tore Totland

Resultater Sørlandet Travpark søndag 6. oktober 2019
1. løp, V65-1, kaldblodshester 1609 m auto
Tripsson Ø.K. til deleier Jan Erik Bynes starter fra spor 6 bak bilen, ute i sporene fra start, nummer to i andre par utvendig i første sving, nummer tre i andre par utvendig ut av første sving, ut i fjerdespor i siste sving, står flott på til overlegen seier, km-tid 23.6
Kusk Cato Antonsen

Resultater Klosterskogen Travbane lørdag 5. oktober 2019
2. løp, V5A-2, Buers Grave Transport løpet, varmblodshester 1700 m auto
Hillarys Revenge til Geir Eivind Skjelde starter fra spor 3 bak bilen, i rygg på le-der i første sving, får åpning på oppløpet (siste indre) og står flott på til seier, km-tid 16.6
Kusk Herman R. Tvedt

Resultater Bergen Travpark torsdag 3. oktober 2019
Ponniløp, Kat. A, B, C, D, 1800 m volte
Bäckedalens Bluez til Fredrik Sandmoe Lyssand løper inn til en flott 3. plass, km-tid 3.15.2 g.
Kusk Stian Sandmoe Lyssand

5. løp, V65-3, V5A-5, kaldblodshester 2100 m volte
Todin til Therese Halhjem og Ove Lunde starter fra spor 9, i andre spor bak i feltet i første sving, nummer seks første bortre, ut i andre spor i andre sving, nummer en i andre spor midt i feltet runden fra mål, galopperer siste bortre og taper mye, ligger bak i feltet, men står flott på inn til mål og tar femte plassen, km-tid 27.6 g.
Kusk Elisabeth Storetvedt

6. løp, V65-4, kaldblodshester 2100 m volte
Lisabella til deleier Amalie Børdal Lyssand starter fra spor 1, får en fin start og leder helt inn til flott seier, km-tid 33.6 som er ny pers. rek.
Kusk Pål Buer


Resultater Bjerke Travbane onsdag 2. oktober 2019
1. løp, V75-1, Årnseth Rauens løp, kaldblodshester 2600 m auto
Rigel Øyvind til Stall Rigel Øyvind starter fra spor 7 bak bilen, bak i feltet inn mot første sving, nummer fem innvendig andre bortre, ut i andre spor i nest siste sving, nummer fire i andre par utvendig siste bortre, nummer tre i andre par utvendig i siste sving, er sliten på oppløpet og ender uplassert.
Kusk Kristian Malmin

Resultater Momarken Travbane tirsdag 1. oktober 2019
8. løp, V5A-5, kaldblodshester 2140 m volte
Stjerna Mi til deleier Cato Molskred starter fra spor 1, tar teten fra start og le-der helt inn til flott seier, km-tid 34.8
Kusk Dag-Sveinung Dalen


Resultater Klosterskogen Travbane mandag 30. september 2019
2. løp, V65-2, varmblodshester 2100 m auto
Esperanza Trunoise til Jermund Borgen, Terje Lyssand og Trygve Håvardstun starter fra spor 9 bak bilen, nummer tre i andre par utvendig, nummer en i andre par utvendig i andre spor i nest siste sving, står flott på til 2.plass, km-tid 16.1
Kusk Vidar Hop

3. løp, V65-3, Hoppeløp, varmblodshester 2100 m auto
Cici Moseby til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 9 bak bilen, nummer fem første bortre, ut i andre par utvendig i andre sving, nummer en i andre par utvendig runden fra mål, står flott på til 2. plass, km-tid 15.7
Kusk Herman R. Tvedt

8. løp, V5A-5, kaldblodshester 1700 m volte
Bjørnemyr Prinsen til deleier Jan Erik Bynes starter fra spor 5, tar teten inn mot første sving, nummer to innvendig første bortre, står flott på til 2. plass, km-tid 30.8
Kusk Gøran Antonsen

 

Resultater Biri Travbane søndag 29. september 2019
2. løp, V65-2, Lannem Toras løp, kaldblodshester 2100 m auto
Felix T.H. til Anne Siri Vivås og Trygve Håvardstun starter fra spor 5 bak bilen, nummer en i andre par utvendig i første sving, nummer to innvendig første bortre, står flott på til 2. plass, km-tid 30.2
Kusk Eirik Høitomt

Resultater Jarlsberg Travbane fredag 27. september 2019
1. løp, V65-1, kaldblodshester 1600 m volte
Tripsson Ø.K. til deleier Jan Erik Bynes endte uplassert.
Kusk Gøran Antonsen

7. løp, V5A-5, kaldblodshester 2100 m volte
Bjørnemyr Prinsen til deleier Jan Erik Bynes kort galopp fra start, angriper i siste sving, står fint på til 4. plass, km-tid 30.8
Kusk Gøran Antonsen

Resultater Bergen Travpark torsdag 26. september 2019
Ponniløp Kat. B, C, D, 2100 m volte
Juton til Fredrik Sandmoe Lyssand løp inn til 9. plass, km-tid 2.22.6 g.
Kusk Fredrik Sandmoe Lyssand

4. løp, V65-3, kaldblodshester 2100 m volte
Todin til Therese Halhjem og Ove Lunde tredje og annet utvendig, angrep 400 igjen, stod flott på til 3. plass, km-tid 27.4
Kusk Elisabeth Storetvedt

5. løp, V65-4, V5A-1, kaldblodshester 2100 m volte
Tilde Ø.K. til deleier Trygve Håvardstun og Anne Siri Vivås løp inn til en fin 5. plass, km-tid 31.6
Kusk Øyvind Austevoll

6. løp, V65-5, V5A-2, DD-1, kaldblodshester 2100 m volte
Art Skogfari til deleier Per Bjarte Løberg endte uplassert.
Kusk Rolf Tvedt

7. løp, V65-6, V5A-3, DD-2, kaldblodshester 2100 m volte
Ludvik til Stall Soppas toer, tet etter 800, står flott på til 2. plass, km-tid 29.3 (ny pers. rek.).
Kusk Rolf Tvedt

9. løp, V5A-5, kaldblodshester 2100 m volte
Lisabella til deleier Amalie Børdal Lyssand gikk et fint løp til 5. plass, km-tid 36.1
Kusk Henry Kristiansen

Resultater Klosterskogen Travbane mandag 23. september 2019
3. løp, Hoppeløp, varmblodshester 2100 m auto
Cici Moseby til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 4 bak bilen, nummer en i andre par utvendig i første sving, nummer tre innvendig to runder fra mål, nummer en utvendig ut av tredje sving, står flott på til 2. plass, km-tid 16.3
Kusk Herman R. Tvedt
Hillarys Revenge til Geir Eivind Skjelde starter fra spor 5 bak bilen, får ikke den beste starten, nummer fem innvendig ut av første sving, nummer tre i andre par utvendig, ut i tredjespor siste bortre, men det blir for langt fram, ender uplassert.
Kusk Adrian Solberg Akselsen

 

Resultater Bergen Travpark torsdag 19. september 2019
Ponniløp, Kat. A, 1300 m volte
Bäckedalens Bluez til Fredrik Sandmoe Lyssand løp inn til flott 3. plass, km-tid 3.10.4 g.
Kusk Stian Sandmoe Lyssand

Prøveløp, varmblodshester 2100 m volte
Falco De Valny til Trygve Håvardstun ble dessverre disket for galopp.
Kusk Frank Ringheim

3. løp, V65-1, V4-3, kaldblodshester 1600 m volte
Alsaker Torres til Anita Henriksen og Stine Louise Skår Tveiten starter fra spor 3, tar teten inn mot første sving, nummer to innvendig ut av første sving, nummer tre innvendig runden fra mål, ut i andre spor siste bortre, står flott på til seier, km-tid 25.9
Kusk Tore Totland
Art Skogfari til deleier Per Bjarte Løberg starter fra spor 1, blir overflydd fra start, nummer to innvendig i første sving, nummer en i andre par utvendig runden fra mål, står flott på til 3. plass, km-tid 25.9
Kusk Rolf Tvedt

4. løp, V65-2, V4-4, kaldblodshester 1600 m auto
Ludvik til Stall Soppas starter fra spor 4 bak bilen, ut i sporene i første sving, nummer fire i andre spor runden fra mål, går ut i sporene i siste sving, står flott på til 2. plass, km-tid 27.2 (ny pers. rek.)
Kusk Eva Flolid
Felix T.H. til Anne Siri Vivås og Trygve Håvardstun starter fra spor 3 bak bilen, nummer en i andre par utvendig i første sving, nummer to i andre par utvendig runden fra mål, står flott på til 3. plass, km-tid 27.4 (ny pers. rek.)
Kusk Frank Ringheim

6. løp, V65-4, V5A-1, varmblodshester 1600 m auto
Wikipeaks til Øyvind og Jan-Helge Lyssand starter fra spor 1 bak bilen, galoppe-rer fra start og blir liggende bak feltet, kusken velger å bryte.
Kusk Tore Totland

 

7. løp, V65-5, V5A-2, DD-1, kaldblodshester 1600 m auto
Todin til Therese Halhjem og Ove Lunde starter fra spor 6 bak bilen, ute i tred-jespor i første sving, nummer en i andre par utvendig runden fra mål, tar teten ut av andre sving, står flott på til seier, km-tid 25.8 (ny pers. rek.)
Kusk Odd Storetvedt

10. løp, V5A-5, kaldblodshester 2100 m volte
Lisabella til deleier Amalie Børdal Lyssand starter fra spor 5, ute i tredjespor i første sving, bak i feltet, blir nummer 6, km-tid 35.9 (ny pers. rek.)
Kusk Henry Kristiansen