Gæstebog

Tak fordi du besøger min hjemmeside. Skriv en hilsen her i gæstebogen ved at klikke på den blå knap. Du kan også indsætte et foto ved din hilsen.

Flyt/placér taleboblen på billedet med din mus

Skriv tekst til din talebobbel

Shape:
 
Skrevet af anneli aarnio, d. 20-12-2011
God Jul och Lycksamt Nytt År från Finland, hoppas vi träffas på våren !
E-mail:
Skrevet af Cartsen, d. 21-10-2011
Flotte galsting.
Held og lykke
E-mail:
Skrevet af SoMo-Art Online, d. 12-10-2011
Hej Karen

Tillykke med din flotte side, held og lykke fremover :-)
E-mail:
Hjemmeside:
Skrevet af Gitte Skjoldborg, d. 21-07-2011
Hej Karen.
Har været på besøg i dit glashus,og nok engang var du ikke hjemme,det var noget med en student,og det skal jo passes,men vi fik hjælp af nogle søde unge,men savnede jo dig.Men nu håber vi at det lykkes i 2012.God vinter knus fam; Skjoldborg
E-mail:
Skrevet af mette, d. 25-03-2011
superflotte glashuse du laver....hej fra mette
Hjemmeside:
Skrevet af Bente Bundgaard Sten, d. 09-05-2010
Tak fordi vi måtte komme med kort varsel i dag. Sikke en fin butik, tror helt sikkert, jeg kommer igen en anden gang! ¤
Skrevet af anneli aarnio, d. 15-12-2009
Hei Karin! Det är någon tid jag senast var hos dig med min vänninna Else från Köpenhamn .Nu nalkas redan julen och äntligen har vi här i Finland på andra dagen riktig vinterdag,hos mig -17!>Detta år får jag en riktig julgåva, min son med familj kommer hit och äntligen får jag mina båda barnbarn lekande under samma julträ.Och till saken :) :har du till julen ängel och små hus, som man kan hänga på väggen? Om, så kunde min son komma och köpa för mig till gåva åt min dotter. På hösten hade du en ängel, men hon ville gärna ha en till och så ville hon gärna samla små och lite större hängande hus. Skulle vara fint om du hade tid att svara. Allt gott och lycklig jultid! Anneli
E-mail:
Skrevet af Peter Friis , d. 11-12-2009
Fed side jeg lige stødte på her !! mange gode ting her smiler og god jul til alle.
E-mail:
Hjemmeside:
Skrevet af Maria, d. 25-11-2009
Det har du bare talent for det der! De er bare så smukke mange af de ting, der er blevet lavet. Der er flere ting jeg er vildt forelsket i, og farverne er bare så indbydende og lækre.

Glædelig Jul
Skrevet af Ann, d. 05-11-2009
HEj

Jeg var for nogen tid siden ude og se din glasstue ifm en polterabend. Ved ikke om det stadig er aktuelt, men jeg fortalte at jeg har en del glas til salg/bytte - ville egentlig bare høre om du er interesseret?

Vh Ann Svendsen
E-mail:
Skrevet af Store bror, d. 07-07-2009
Hej Kradse Løve. Tak for sidst, det var smadder hyggeligt med både snak,svømmetur, god mad og vin samt godt selskab.
Kærlig hilsen storebror
E-mail:
Skrevet af Gitte Skjoldborg, d. 11-06-2009
Hej Karen. Nu nærmer vi os ferie tiden igen,og var på kik i ferie minder,og steder vi holder af at besøge,kikker så på din hjemmeside og du er flyttet,og er nu på glas på fuldtid.Det må være dejligt for dig,vi glæder os til at besøge dig i juli og se dine måske nye glasting.De bedste hilsner fra fam.Skjoldborg.
E-mail:
Skrevet af Michael , d. 28-04-2009
Hej Karen. Hyggeligt du fandt mig på facebook. Du har vel nok travlt på mange leder og kanter.... flotte ting du laver, undre mig egentlig ikke at du valgte den mere kreative side fremfor sygeplejen...
Hyg dig - næste gang jeg kommer forbi Nordjylland vil jeg besøge dit galleri/værksted. Hilsner Michael, gl. studiekammerat (sygepleje studiet)
E-mail:
Skrevet af Harry Huse, d. 18-04-2009
Hester må til skal det bli noe, fin hjemmeside
E-mail:
Hjemmeside: