Medlemmer

Onsdags Seniorer - Medlemmer

e-mail – adresser  -   pr. 6/1 2017

 

 

Navn

Medl. nr.

Tlf. nr.

Mobil nr.

E-mail.

Andersen Lars

2117

8644 1392

2828 2539

lisoglars@ydunvej.dk

Andreasen Mona

2254

 

2764 6064

mona-orla@privat.dk

Andreasen Orla

2255

 

2764 9755

 

Bejder Ingelise

1627

 

5141 8312

lisebjarne@hotmail.com

Bejder Bjarne

1626

 

 

 

Bentzen Joan

1030

8634 6401

4054 6401

joan.bentzen@gmail.com

Bentzen Svend

1031

8634 6401

4054 6401

 

Boye Birthe

 

 

2160 0262

Bboje@stofanet.dk

Bødker Kurt

1072

8752 0230

2115 0012

kurtboedker@stofanet.dk

Bøttern Grete

1074

8635 6013

2086 6013

greteogpoulerik@stofanet.dk

Bøttern Poul Erik

1075

 

 

                 

Christensen Ingvard

1082

 

2972 6730

ingvarc@outlook.dk

Damm Aase

1760

 

3081 5682

aasedamm@hotmail.com

Danielsen Lone

1099

 

2746 9946

lone@danielsen.it

Degn Egon

1101

 

2042 1365

egonogulladegn@gmail.com

Fischer Birthe

1373

8616 5351

4097 8190

birfis@mail.dk

Fischer Bent

1371

8616 5351

2099 5351

 

Faarbæk Britt

1220

8634 3979

2961 9534

joergenfaarbaek@live.dk

Faarbæk Jørgen

1231

 

 

 

Gernyx Kirsten

1133

8635 0701

4071 4400

gernyx@mail.dk

Gernyx Lars

1134

8635 0701

 

 

Gottfredsen Søren

2210

 

 

Skov_H@hotmail.com

Gradman Karin

1139

8634 0106

2815 1428

gradman@mail.tele.dk

Grove Kirsten

1146

 

4052 9308

kirstengrove@live.dk

Hansen Birgit

2146

 

2537 4831

birgit-tonni@hotmail.com

Hansen Toni

2145

 

2537 4831

 

Hansen Mogens Elmkær

1661

8639 4314

4088 4313

elmkaers@mail.dk

Helle Ib

2200

 

2225 8670

kara60ib@hotmail.com

Helle Kara

2203

 

 

 

Hjorth Anny

1190

 

4091 6666

 

Hjorth Jens

1191

 

4091 6666

jensoganny.hjorth@hotmail.dk

Hornbæk Karen Margret

2258

8634 4327

 

 

Hornbæk Torben

2257

 

4021 3256

ths@privat.dk

Hornum Kirsten

1207

8634 4327

6160 4327

 

Højgaard Ole

2058

 

6160 9446

ole@hgaard.dk

Jensen Dagmar

2300

 

4026 7458 

dagmar8000@gmail.com

Jensen Lis Meldgård

1237

 

3050 3612

 

Jensen Bent

1690

 

2166 5235

jensenvirk@mail.dk

Jensen Kurt

1236

 

2714 4255

jensen.kurt7@gmail.com

Johansen Hanne

1248

8634 5583

2984 1384

hannekroghjohansen@yahoo.dk

Johnsen Henrik

2353

 

5125 2779

hjohnsen6@gmail.com

Kamstrup Leif

1948

8635 0510

4011 7525

leha@kamstrup.info

Kjærgaard Bodil

2224

 

2096 5882

Bodil.kjærgaard@gmail.com

Kongsbak Peter

2452

 

6169 4711

mekon@pc.dk

Larsen Birthe

2038

 

4143 3194

bl1999@live.dk

Larsen Erik

2440

 

4056 8619

snuderup@gmail.com

Lorenzen Birtha

2022

 

3154 3500

firstinden@hotmail.dk

Lorenzen Jens H.

2023

 

4014 9471

 

Lunderskov Sonja

2345

 

2989 8021

sonjalunderskov@mail.dk

Lytken Harriet

1336

 

 

 

Lytken Flemming

1335

 

2482 5575

lytken@mail.dk

Madsen Lars

2398

 

 

madsenpedersen@mail.tele.dk

Madsen Ingelise

1682

8634 2226

2020 6649

irm41@icloud.com

Madsen Flemming

1651

8634 2226

2530 0626

FLM@privat.dk

         

 

   

 

 

Motsi Stephen

1871

9125 5694

3096 6558

stephenmotsi@hotmail.com

Nielsen Bodil

2000

8634 1554

2742 0022

bodil1234@live.dk

Olesen Ole

 

 

 

 

Pedersen Ole

1653

8639 1073

2086 6685

kirole@mail.dk

Pedersen Solvejg

2399

 

 

 

Rasmussen Bjarne

2208

 

5093 1152

bjarnerasmussen1952@hotmail.com

Rasmussen Ellen

1460

8634 4375

5195 4197

kurtellen@hotmail.com

Rasmussen Kurt

1465

8634 4375

5195 4197

 

Rasmussen Toni

2202

 

 

 

Schmidt Povl

1509

8617 8360

2337 1945

bp@schmidt.mail.dk

Simonsen Elisa

2450

 

2127 3577

mekon@pc.dk

Skaanild Lotte

2201

 

2228 3437

TRCOOLEX@GMAIL.COM

Svendsen Kristian

1993

 

2029 3919

kr.s@mail.dk

Søndergaard Ulla

2059

 

2013 3555

ullafs@gmail.com

Søndergaard Hans Peter

2060

 

6128 4399

hpsondergaard@gmail.com

Søndergaard Tove

1832

8699 5514

2855 2469

tfs@mail.dk

Søndergaard Holger

1833

8699 5514

2176 8714

holger.soendergaard@mail.dk

Sørensen Hanne

1555

8636 1844

2421 7641

Hanne-sorensen@outlook.dk

Thelin Hanne

2231

 

6049 1701

 

Thelin Hans

2232

8637 2450

6049 1701

hthelin@privat.dk

Thomsen Rita

1573

8634 0161

 

ritathomas@thomsen.mail.dk

Thomsen Thomas

1574

8634 0161

 

 

Aalders Jan

2227

 

 

jgaalders@gmail.com

 

 

 

 

 

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

19.04 | 20:24

Vil gerne deltage. Dukker op i morgen. Venlig hilsen Erik Larsen 18-2440

...
10.02 | 20:03

Skide godt! Nu er jeg også på internettet, så ingen er sikre!

...
05.10 | 14:35
Fotoalbum 2016/2017 har modtaget 1
04.10 | 10:34
Nyt 2017 har modtaget 4
Du kan lide denne side